KONZULTÁCIE

konsultacia

KONZULTÁCIE

V rámci psychosociálneho poradenstva poskytujeme najmä poradenstvo individuálnou formou a to osobne, návštevou kancelárie psychosociálneho poradenstva, telefonicky, alebo e-mailom. Pokiaľ potrebujete pomoc, je vhodné sa vopred dohodnúť e-mailom, aby bolo možné sa na stretnutie cielene pripraviť. Možno bude potrebné pripraviť si na osobnú konzultáciu príslušné dokumenty.

Ak neviete definovať svoj problém, potrebujete poradiť, neviete na koho sa obrátiť, ak ide napríklad o úrady, inštitúcie, právne služby, získať orientáciu, vyplniť tlačivo alebo vedieť čo ďalej, môžete prísť kedykoľvek v rámci konzultačných hodín. V tomto prípade však nie je vylúčené, že nebude možné problém finálne vyriešiť na mieste. Vtedy dostanete predbežné odporúčanie, prvé možnosti, ako riešiť vzniknutý problém a najskôr si s vami dohodneme termín nasledujúcej konzultácie alebo sa dohodneme na inom vyhovujúcom postupe.

Keď Vám nevyhovuje osobné stretnutie, môžete sa nám napísať e-mail. Je vhodné zadefinovať svoj problém čo najpodrobnejšie. Možno aj banálna informácia môže byť pre nás dôležitá. Spojíme sa s Vami a budeme spoločne problém riešiť. Problém môže presiahnuť rozsah nášho poradenstva, v takom prípade sa Vám pokúsime poradiť, nasmerovať na príslušné orgány alebo inštitúcie alebo sa Vám pokúsime nájsť inú odbornú a potrebnú pomoc.

Poučenie pre klientky a klientov:
Psychosociálne poradenstvo poskytnuté klientovi je len odporúčaným postupom pre klienta, preto psychosociálny poradca za finálne vyriešenie problému nenesie žiadnu zodpovednosť. Je na klientovi, akým spôsobom sa rozhodne svoj problém riešiť, pričom na jeho slobodnú voľbu naša spoločnosť, ani psychosociálny poradca nemá žiaden dosah.

POSKYTOVANÉ PSYCHOSOCIÁLNE PORADENSTVO JE PRIVÁTNE,
NIE JE UZAVRETÝ ZMLUVNÝ VZŤAH SO ZDRAVOTNÝMI POISŤOVŇAMI
A PRETO SA NEVYŽADUJE ODPORÚČANIE OD ŽIADNEHO LEKÁRA.

PhDr. Peter Surovka, PhD.
psychosociálny poradca a terapeut
0903 36 20 58
0904 66 44 90

oddelovačik

NOVINKA:                                                                                        

skypelogoMilí priatelia a klienti, na Vašu žiadosť zaraďujeme do svojho portfólia služieb možnosť osobných konzultácii prostredníctvom programu SKYPE. Program Skype patrí medzi aplikácie komunikujúce cez internet. Tento softvér slúži na bezplatné telefonovanie, chatovanie a posielanie súborov prostredníctvom internetovej siete. Na jeho použitie vám stačí mikrofón, sluchátka alebo reproduktory a po úvodnej bezplatnej registrácii po vytvorení vlastného konta ste pripravení prijímať a uskutočnovať hovory. Skype umožňuje aj konferenčné hovory a videohovory keď spolu môže telefonovať väčší počet ľudí. Kvalita zvuku je zvyčajne vyššia ako u bežných mobilných telefónov.

Tu je link na stiahnutie a inštaláciu: http://tahaj.sme.sk/software/226#

Na skype nás nájdete pod menom: social-media.sk

Ak niečomu nerozumiete, vopred sa treba dohodnúť. Asistentka Vás bude inštruovať. 

OBJEDNAJTE SA:

  • telefonicky na čísle +421 904 66 44 90
  • e-mailom na adrese objednavky@social-media.sk
  • alebo vyplňte formulár tabuľky

Ďakujeme za pochopenie.

oddelovačik

KONTAKTNÝ FORMULÁR:

Vaše meno (povinné)

Vaša adresa(povinné)

Váš email (povinné)

Telefón

Predmet

Vaša správa

 

 oddelovacVY MÁTE PROBLÉM, MY POZNÁME RIEŠENIE !