FYZIOTERAPIA

Vaše telo sa každý deň nesmierne namáha. Preto potrebuje vašu ochranu a láskyplnú starostlivosť. Viete, čo vaše telo potrebuje? Čo je preň dobré a čo zlé? Čo môžete urobiť pre skutočnú krásu? Urobte pre seba niečo dobré. RELAXUJTE ! Prezradíme vám ako…

Uvolnite sa a relaxujte

MASÁŽ predstavuje relaxáciu, pokoj, ticho, dotyk, harmónia, uvoľnenie, úsmev, pohoda… Máte bolesti chrbta spôsobené sedavým zamestnaním, alebo ste po náročnej fyzickej námahe, či športovom výkone!? Možno máte iba chuť sa uvoľniť a relaxovať telo po namáhavom dni.

oddelovac

 

webmasaž1

Relaxačná masáž chrbta

Masáž patrí medzi najobľúbenejšiu formu relaxu. Uvoľníte sa pod presnými ťahmi dlaní, rúk a palcov. Masáž zlepší cirkuláciu krvi, zbaví vás bolesti svalov a do tela vám vleje novú energiu. Masážou sa uvoľní napäté svalstvo a zlepší sa vyplavovanie odpadových látok z organizmu. Vaša pokožka bude pružnejšia a zbavíte sa únavy. Zrelaxujete nielen telo, ale aj svoju dušu, zbavíte sa stresu a ťažkých myšlienok.

Relaxačná masáž chrbta – 30 minút
Cena relaxačnej masáže chrbta – 30 minút  20,00 €

 

 

oddelovac

 

webcelotelovamasaz

Relaxačná celotelová masáž

Relaxačná celotelová masáž je jednou z možností, ako sa brániť svalovej nečinnosti či dokonca ochabnutosti a s tým súvisiacimi pocitmi únavy, stresu a rýchleho vyčerpania. Zlepšuje prekrvenie pokožky celého tela, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu.

Relaxačná celotelová masáž – 60 minút
Cena celotelovej relaxačnej masáže – 60 minút 30,00 €

 

 

oddelovac

 

webaromamasaz

Relaxačná aróma masáž

Vyskúšajte upokojujúcu a voňavú relaxačnú aróma masáž, pri ktorej sa dokonale uvoľníte. Terapeut vás vymasíruje mäkšie a nežnejšie ako pri klasickej masáži, pričom sa vám do pokožky vstrebú výťažky liečivých bylín.

Relaxačná aróma masáž – 60 minút
Cena relaxačnej aróma masáže – 60 minút 32,00 €

 

 

oddelovac

 

web masaz nohy

Akupresúrna masáž chodidiel

Akupresúrna masáž chodidiel vychádza z poznatku, že tlačením a trením určitých bodov na nohách je možné nájsť a liečiť problémové oblasti ľudského tela. Takto je napríklad možné zlepšiť látkovú výmenu, zmierniť bolesť chrbta, urýchliť hojenie úrazov aj predchádzať rakovine.

Akupresúrna masáž chodidiel – 30 minút
Cena akupresúrnej masáže chodidiel – 30 minút 20,00 €

 

 

oddelovac

 

POSKYTOVANÉ PSYCHOSOCIÁLNE PORADENSTVO JE PRIVÁTNE,
NIE JE UZAVRETÝ ZMLUVNÝ VZŤAH SO ZDRAVOTNÝMI POISŤOVŇAMI
A PRETO SA NEVYŽADUJE ODPORÚČANIE OD ŽIADNEHO LEKÁRA.

 

Poučenie pre klientky a klientov:
Psychosociálne poradenstvo poskytnuté klientovi je len odporúčaným postupom pre klienta, preto psychosociálny poradca za finálne vyriešenie problému nenesie žiadnu zodpovednosť. Je na klientovi, akým spôsobom sa rozhodne svoj problém riešiť, pričom na jeho slobodnú voľbu naša spoločnosť, ani psychosociálny poradca nemá žiaden dosah.

 

PhDr. Peter Surovka, PhD.
psychosociálny poradca, pedagóg a terapeut
0903 36 20 58
0904 66 44 90

oddelovac

AKTUÁLNY CENNÍK PLATNÝ OD 1. 1 2018

Garantom služieb je diplomovaná fyzioterapeutka Henrieta Vollmannová
MŠMŠ SR č. 102/1991 Zb. v znení vyhlášky MŠV SR č. 97/1994 Z.z.

 

 

oddelovačik

oddelovačik

AK MÁTE PROBLÉM, NEVÁHAJTE NÁS KONTAKTOVAŤ!

SÍDLO SPOLOČNOSTI:
Social Media
Hroncova 3
040 01 Košice

TELEFÓNNE ČÍSLA: 
+421 903 36 20 58
+421 904 66 44 90

oddelovac

KONTAKTNÝ FORMULÁR:

Vaše meno (povinné)

Vaša adresa(povinné)

Váš email (povinné)

Telefón

Predmet

Vaša správa

fyzioterapia 2

FYZIOTERAPIA

Rozoznávame dva druhy fyzioterapie. Tá prvá je zameraná na uvoľnenie svalových častí a regeneráciu celého tela, ktorá je úzko spojená s chrbticou. Druhá je skôr známa ako cvičenie pre telo, ktorá zase úzko súvisí s duševnou stránkou človeka.

Zameriavame sa hlavne na tú druhú, v ktorej je zastúpená široká škála bodybulding  a kardiovaskulárnych častí. Toto delenie je potrebné. Ďalej sa bodybulding delí na menšie časti a to kulturistika, fitness, kombinácia bojových cvičení, cvičenie s vlastným telom, aerobné cvičenia a pod.

Kardiovaskulárna časť je zameraná na srdcové a dýchacie cvičenia ako je beh, bicyklovanie, plávanie, cvičenie vo vode, eliptický trenažér a pod. Cieľom je tzv. psychohygiena, ktorá je zameraná na rovnováhu ducha a tela. V dnešnej dobe je veľmi zanedbávaná, neuznávaná z dôvodu pletenia si pojmov a dojmov. Nejde o kult tela ani  o dosiahnutie vyššieho bytia ale o rozvoj osobnosti ako takej. Nejde o zasahovanie do osobnosti človeka, pretože každý z nás je sám o sebe individualita a tak treba aj pristupovať.

Každý z nás rieši duchovnú, duševnú aj telesnú stránku svojho bytia. Ide však len o rovnováhu. Našim cieľom je prepojiť duševno s telesným. Duchovnú stránku si rieši každý sám. Nie je dôležité vierovyznanie ale postoj. Cvičením človek nadobúda sebadisciplínu, poznávanie vlastných schopností, rozvoj, vyrovnanosť a hlavne robí niečo pre seba. Je potrebné tomu venovať aj určitý čas a uvedomiť si. že investovaný čas do seba sa nám vráti niekoľkonásobne späť.

Každý tréningový plán je zameraný individuálne pre každého. Zahŕňa aj možnosť úpravy stravovania sa. Ten má vplyv na tréning, ale hlavne pre človeka. 70% stravy je úspech k výsledku. Stravou sa dá upraviť aj problémy s chorobami, ktoré trápia každého z nás. Úpravou stravovania a využitia doplnkovej výživy nemusíme brať toľko liekov alebo aspoň obmedziť ich prísun alebo znížiť dávky. Je len na každom z Vás ako sa rozhodnete.

oddelovac

VY MÁTE PROBLÉM, MY POZNÁME RIEŠENIE !

 

 

 

NAJ.sk